İADE VE DEĞİŞİM

İade süreci ve koşulları nelerdir?

Ürününüzde hasar veya hata olması durumunda elitticaret.net görülen kusurun bir fotoğrafını ve detaylı bir açıklamasını eposta olarak ister. Kusurlu ürünlerde 3 iş günü içerisinde tespit yapılıp size geri dönüş sağlanır. Talebiniz doğrultusunda Ürün değişimi, Ücret iadesi, veya mağaza kredisi olarak telafisi yapılır. Ücret iadeleri ödeme yapılmış şekli ile geri iade edilir. İade veya değişim talepleri ürün teslimatından itibaren 15 iş günüdür.

İade ve değişimde kargo ücretini kim karşılar?

İadesi yapılacak ürün kusurlu ise kargo ücretini elitticaret.net karşılar. Kusur haricindeki tüm durumlarda değişim ve tekrar gönderim kargosu alıcıya aittir. Karşı ödemeli gönderilen ürünleri Tabloonline hiçbir zaman teslim almaz.

Yağlı Boya Tabloda iade veya iptal yapabilir miyim?

Yağlı Boya Tablolarımız önceden imal edilmiştir. O nedenle Çerçevesiz olarak satın aldığınız bir yağlı boya tabloyu 7 İş günü içerisinde geri iade ede bilirsiniz. Fakat yağlı boya tabloya modern yada klasik istediğiniz renkte çerçeve giydirmişseniz ve Tablonuz hazırlanıyor durumda görünüyor ise Tabloya sizin için özel olarak çerçeve giydirilmiş demektir bu nedenle iade ve değişim işlemlerini kabul edilmemektedir.

Canvas Tabloda iade veya iptal yapabilir miyim?

elitticaret.net’de siz ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra, canvas tablolar sizin için sıfırdan imalata alınır.Tablonuz hazırlanıyor durumda görünüyor ise Tablo imalatına başlanmış demektir bu nedenle iade ve iptal işlemlerini kabul edemiyoruz.

Kendin Gönderdiğiniz Yapılmasını istediğiniz resimleri iade veya iptal yapabilir miyim?

İster kendi yüklediğiniz bir imaj, isterseniz sitemizden aldığınız bir imaj olsun, elitticaret.net’de siz ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra, Kendin tasarla tablolar sizin için sıfırdan imalata alınır. Tablonuz hazırlanıyor durumda görünüyor ise Tablo imalatına başlanmış demektir bu nedenle iade ve iptal işlemlerini kabul edemiyoruz.

 

 

Site Ek Bilgi ;

Kanvas Tablo, Yağlıboya Tablo ve Dekorasyon

İletişime Geçiniz

ELİT TİCARET ve ELİT TABLO olarak Kanvas ve Yağlıboya Tabloları. Kanvas Tablo Satışı ve Yağlı Boya Tablo Satışı . Tablo İmalatı ve Toptan Tablocu . Çerçeveli Tablo , Resim Atölyesi , Ressam Tuvalleri , Photography , Boya Atölyesi , Şovale , Art , Photographer hizmetleri sağlamaktayız.

Neden Bİzi Seçmelisiniz?

Tablo üretim sürecini A dan Z ye kendi bünyemizde sağlıyoruz. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza bir aile sıcaklığıyla yaklaşıp, para kazanmaktan ziyade insanların dostluğunu kazanmaya çalışıyoruz. .

Kimler Bizi Seçmeli?

Tecrübeli ve işini oldukça seven çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bizimle çalışan firmalara sektörde fark yaratması ve rakiplerinin önüne geçmesi için bir fırsat tanıyoruz. Müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle Demonte Tablo fırsatını sunuyoruz. Çeşit sağlayacak ölçüler ile ev ve iş yerlerine renk katıyoruz.

Hedeflerimiz Neler?

Hedeflerimize ulaşmamız, tek bir müşterimizin bile memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yapmak ve işlerimizde müşterilerimizin kalitesini ortaya koymakla mümkündür.

ELİT TABLO
Çok uzun yıllar aynı renk, ışık ve doku kalitesini korumaktadır

Birinci sınıf kaliteyi en uygun fiyata satın almanız için her zaman en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Ultra Çözünürlüklü Baskı
Makina parkurumuzda bulunan tüm yüksek çözünürlüklü dijital baskı makinaları 2020 ve 2021 modeldir. 

Kaliteli Üretim
A'dan Z'ye birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı ürünlerde, %100 müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir

Tablo imlatı
Monte Demonte 

30X30
30X90
30X45
40X60
50X70 ÖZEL PARLAK TAŞ BASKILI 
50X70
60X90
60X60
80X80
90X120
70X100
100X100
60X120
40X120
65X150
60X120
80X180

☆FARKLI ÖLÇÜLER İLE İŞYERİNİZE ÇEŞİT KATALIM☆

☆ELİMİZDEKİ MUAZZAM GALERİDEN TOPLU OLARAK BASIYORUZ☆

☆RENK ATMASI YAŞAMAZSINIZ☆
☆KOLAY SİLİNEBİLİR☆
☆ÖZEL ASKI APARATI☆
☆ÖZEL JELATİN PAKETLEME☆
☆KÖŞELİK KORUYUCU APARATI☆
☆ÖZEL BİLGİ ETİKETİ VE BARKOD☆

İTHAL KANVAS YURTDIŞI KUMAŞ
ÖZEL PARLAK TAŞ BASKILI 
☆FARKLI ÖLÇÜLER İLE İŞYERİNİZE ÇEŞİT KATALIM☆

☆ELİMİZDEKİ MUAZZAM GALERİDEN TOPLU OLARAK BASIYORUZ☆

☆RENK ATMASI YAŞAMAZSINIZ☆
☆KOLAY SİLİNEBİLİR☆
☆ÖZEL ASKI APARATI☆
☆ÖZEL JELATİN PAKETLEME☆
☆KÖŞELİK KORUYUCU APARATI☆
☆ÖZEL BİLGİ ETİKETİ VE BARKOD☆

TABLO İMALAT TARAFIMIZA AİTTİR

30*30
30*90
30*45
40*60
50*70 ÖZEL PARLAK TAŞ BASKILI Işıltılı tablolar
50*70
60*90
60*60
80*80
90*120
70*100
100*100
60*120
40*120
65*150
60*120
80*180

#photography #tablouretim #tablolar #tablomodelleri #tabloüretim #KANVASKUMAŞ #kanvastablo #kanvas #tablomodelleri #europe #design #özeltablo #çerçevelitablo #ressam #yağlıboya #guajboya #palet #fırça #boyaatölyesi #resimatölyesi #face #painting #painting???? #paint #canvas #resimkursu #yağlıboya #tablo #tuval #şovale , tablocu , tablolar , Toptan tablo , trendyol tablo , n11 tablo , hepsiburada tablo , gittigidiyor tablo , Baskı, Retro & Vintage. Harita Kanvas Tablo Modelleri ile Premium Kaliteye Ulaşın. Kanvas Tablo Modelleri ile Ev & Ofis Farketmeksizin Duvarlarınıza Hayat Verin. Retro & Vintage Kanvas. 

Tablo Çeşitleri

Kanvas tablo modelleri tasarım ve dizayna göre değişmektedir. Kanvas tablo çeşitleri farklı zevk ve stillere uygun olacak farklılıkta tasarlanmaktadır. Buna göre:

· Modern kanvas tasarımı,
· Etnik kanvas tasarımlar,
· Eskitme özellikte kanvas tablolar,
· Kişiye özel kanvas tablo modelleri,
· Doğa motifleri,
· Portreler,
· Soyut kanvas modelleri olarak sayılabilir.

Kanvas Modelleri Nelerdir?
Kanvas tablo modelleri birbirinden farklı şekilde tasarlanmaktadır.5 parçalı kanvas tablo modellerinden rustik yapısıyla dikkat çeken 3 parçalı kanvas tablo çeşitlerine kadar farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle tercih edilen modeller:

· Çerçeveli kanvas tablo modelleri
· Cam baskı kanvas tablolar
· İşlemeli kanvas tablo modelleri
· Kabartmalı tablo modelleri
· Parçalı kanvas modelleri,
· Ahşap kanvas modeller,
· Petek kanvas modelleri
· Oval kanvas tablolar,
· Ünlü ressam tabloları,
· Soyut modeller,
· İstanbul tabloları,
· Kadın ve portre tabloları,
· Dünya haritası tabloları,
· Atatürk tabloları olarak özetlenebilir.

Tercih edeceğinz tüm tablolarımız A kalitesinde sizlere sunulmaktadır. Farklı renk, yapı, boyut ve tarz çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı satın alabilirsiniz. Özellikle dev kanvas tablo çeşitleri ile eviniz ya da iş yeriniz için mükemmel bir tasarım dokunuşunu yapabilirsiniz. Bu tabloları farklı aydınlatma yöntemleri canlandırmanız da mümkün.

Dev Kanvas Tablo Modelleri Nelerdir?

Dev kanvas tablolar farklı tasarımlarla üretilmektedir. Kanvas tablo tasarımı oldukça titizlik isteyen dekoratif alanlardan biridir. Kalite bakımından düşük olan kanvas tablolar, evin tasarımında oldukça düşük etkiler yaratacaktır. Bununla beraber dev kanvas tablo seçimi yapacaksanız, görselliğin yüksek olmasına ve çözünürlüğün yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kanvas tablo çeşitleri ve kullanım alanları ise:

· Özellikle devasa kanvas tablolar için iş yerleri, müstakil evler ya da kişisel ofisler tercih edilmektedir.

· Devasa kanvas tablolar için bir duvarı ayırmanız gerekmektedir. Duvarın rengi, yapısı ve tasarımı buna göre belirlenir.

· Aynı zamanda dev kanvaslar tüm odanın tasarımı için de belirleyici olacaktır. Bundan dolayı da tasarımların ve kalitesinin en ideal seviyede olması önemlidir.

Kanvas Tablo Çeşitleri Nasıl Seçilmeli?

Kanvas tablo çeşitlerinde seçim yaparken tüm odanın ve evin temasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Odanın tasarımı ve genişliğini tercih edeceğiniz tablo boyutuna karar vermeniz için önemlidir. Özellikle geniş duvarlar için parçalı tablo seçeneklerine göz atabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tercih edebileceğiniz kanvas tablo modellerini seçerken şu ipuçlarını kullanabilirsiniz:

· Özellikle salon için tercih edeceğiniz kanvasları tv arkasında, yemek masasının konumuna ya da koltuk takımı arkasına kullanabilirsiniz. Bu kanvasların mutlaka mobilyalar ile renk uyumu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

· Aşırı zıt renkler çoğu zaman uyum sağlamayacaktır. Şayet duvar siyah ise, bu noktada beyaz bir kanvas ya da tam tersini seçebilirsiniz.

· Ancak mobilyalar sarı gibi iddialı renklerdeyse tabloların mor, turuncu ya da kırmızı olması konusunda dikkatli seçimler yapmanız gerekecektir.

Kanvas Tablo Fiyatları Nedir?

Kanvas tabloların fiyatları için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleri ile sizin için en uygun kanvas tabloyu bulabilirsiniz. Kanvas tablo çeşitleri arasından seçim yaparken:

· Şayet eviniz klasik ve şık şekilde tasarlanmışsa kadın ve portre modellerini tercih edebilirsiniz.

· Modern şekilde tasarlanmış eşyalarınız varsa özellikle soyut kanvas tablo modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

· Rustik tasarımlar için rustik tablo modelleri arasından seçim yapmanız en doğrusu olacaktır.

· Farklı tarzların birleşimi konusunda çok iddialı olmayan tablo seçimleri de her zaman uyumlu olacaktır.

Etiketler: kanvas tablo çeşitleri,kanvastablo,kanvas tablolar


Teklif almak için hemen bizi arayın : 0537 777 73 04

WhatsApp
//